Návštěva továrny Magis očima Davida Řezníčka

25 let pracujete v oboru. Máte pocit, že jste viděli už vše a že vás nic nezaujme. Jedete na nutnou návštěvu ke svému dodavateli a příliš se vám nechce. Čekáte nudu a stejné fráze. A hle! Po skvělé italské snídani ve Villa Foscarini, která se neomrzí, přijedete do továrny Magis - asi 40 km od turisty těžce zkoušených Benátek. A vstoupíte do jiného světa.

Starck s Grcicem - jak jim to sluší!

Zobrazit více

Fatboy: jak si vybrat ten pravý?

Sedací pytel Fatboy se stal velmi rychle po své premiéře v roce 2002 ikonou, kterou dnes najdeme jak v domácnostech, tak i v kancelářích, plážích, barech či dalších veřejných prostorách skoro po celém světě. Není divu, díky svému jedinečnému designu a širokému barevnému spektru, vhodně doplní téměř jakýkoliv interiér, a hlavně se v něm neskutečně dobře relaxuje! Náš průvodce vám pomůže s rozhodnutím, který typ je vhodný zrovna pro vás. 

Zobrazit více

Pracujte i z domova stylově

Pro někoho může práce z domova znamenat den strávený v pohodlí postele, v pyžamu a s notebookem v klíně. Pokud však vaše povolání umožňuje (nebo dokonce vyžaduje) častější „home office“, v rámci zachování produktivity práce, disciplíny i zdravých rodinných vztahů, budete potřebovat svůj vlastní pracovní kout, oddělený od zbytku rušivých elementů v bytě. 

Úplný základ je pracovní stůl a pohodlná židle na kolečkách. Klasický kancelářský nábytek může působit při užití v prostředí domova příliš studeně a vážně. Proto jsme pro vás sestavili tři "home office" kolekce, složené z kousků, které jsou dostatečně osobité a atraktivní pro umístění do prostředí domova. Dokážete si sami sebe představit v některém z následujících tří typů pracoven? 

Zobrazit více

Dny Marianne 2017 na D1ONE

Oblíbené Dny Marianne jsou po roce opět tady a Vy tak můžete v týdnu od 11. do 17. září nakoupit se slevou 20 - 28 %. Na vybrané produkty z kolekce Home Office získáte slevu 28 %, na svítidlech značky Flos ušetříte 25 % a všechen ostatní sortiment zlevníme o 20 %. Těšíme se na Vás!

Zobrazit více
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.