00420.246.083.221

Design Letters Black Porcelain, aneb bíločerná není černobílá

 
Také jste si všimli, že čím dál tím víc lidí si zakládá na tom, aby byli obklopeni hezkými a na pohled příjemnými věcmi, ať už se jedná o prostý hrnek, ze kterého pijí ranní kávu, stojánek na tužky nebo snad květináč, který dekoruje okenní parapet? 

Dánskou společnost Design Letters, jenž odstartovala obrovský typografický trend posledních let nemusíme sáhodlouze představovat, stejně jako designovou řadu s ručně malovanou typografií z roku 1937 od světově proslulého dánského architekta Arne Jacobsena, která po více než osmdesáti letech stále působí moderním a svěžím dojmem. Věříme, že porcelánové hrnky, talíře nebo stylové kancelářské doplňky se staly nedílnou součástí nejednoho designového nadšence, ale i běžného smrtelníka, pro kterého je důležité mít na svém jídelním či pracovním stole nějaký krásný a originální kousek porcelánu. 

Zobrazit více

Ulovte si ve výprodeji nábytek od těch nejlepších designérů

S novým rokem nadešel čas rozloučit se s pár kusy nábytku, které už máme nějaký ten pátek vystavený v našich showroomech v Holešovicích, Čestlicích a Bratislavě. Pro vás jedinečná šance pořídit si skutečné designové ikony s výraznou slevou. Pro nás příležitost udělat si místo na nové expozice a kolekce. Ve výprodeji najdete zastoupenou velmi širokou škálu designérů včetně těch největších hvězd - zde vám přinášíme malou ochutnávku. 

Zobrazit více

Vánoce? No stress. Jsme tu pro vás až do 23.12.

Ještě vám zbývá nakoupit posledních pár dárků? S osobním převzetím u nás v Čestlicích máte stále šanci potěšit své blízké stylovým kouskem, a to vše v klidu a bez stresu. Jsme tu pro vás až do soboty 23.12 do 15:00. Na jeden den otevřeme i mezi svátky, a to 28.12. od 10.00 do 15.00. 

 

Sváteční otevírací doba: 

23.12.: 10.00 - 15.00
24.12. - 27.12.: zavřeno
28.12.: 10.00 - 15.00
29.12. - 3.12.: zavřeno, inventura

Zobrazit více

7 tipů na dárky pro milovníky skandinávského designu

Naše první vánoční tipy jsou věnované milovníkům skandinávského designu. Jejich výběr jsme svěřili jedné z největších odbornic na severský styl, kterou v Česku známe – instagramerce a manažerce Kláře Davidové alias @Kajastef. Fotky jejího dokonale vyladěného zlínského domova na instagramu sleduje přes 250 000 fanoušků, mezi které se řadíme i my. A co by si tedy Klára z D1ONE přála najít pod stromečkem? 

aGlow, Kreafunk

Malý elegantní svítící reproduktor bílé barvy, který využijete jak doma, tak i třeba na terase nebo při kempování. Jeho baterie totiž vydrží až 20 hodin a zároveň poslouží jako powerbanka, lampička a reproduktor v jednom.

 

Zobrazit více
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.