00420.246.083.221

Pozvánka do nejstylovějšího dětského koutku široko daleko

Dnes začíná druhý předvánoční prodejní festival mini, stylová a zároveň hravá akce, kde si na své přijdou malí i velcí. Organizátorky mini (Tereza Bruthansová, Kamila Hexnerová a Zuzana Lednická) každoročně velmi pečlivě vybírají všechny prodejce i partnery, a proto je pro nás čest, že jsme tentokrát mohli pomoci s vybavením dětského koutku v 6. patře obchodního domu Kotva v Praze. Vznikl tak nejstylovější koutek široko daleko. Vaše děti se tu pohoupou třeba na koni Rocky od značky Magis nebo si zajezdí na slonovi od Vitry. Odpočinou si na dětských pytlích Fatboy a domů si můžete odnést třeba pexeso od Kartellu. Koutek organizátorky chytře umístily hned vedle stánků s občerstením, kde se můžete před hraním posílit výbornými cupcakes a spoustu dalších stylových dobrot. 

Zobrazit více

10 dárků, které potěší: tipy od interiérové designérky

S Martinou Urbanovou, architektkou a interiérovou designérkou, která stojí za projektem www.navrhnito.cz spolupracujeme už nějaký čas. Diskutovat s ní o bydlení je pro nás vždy velmi inspirativní a proto jsme ji požádali, aby se podělila o své oblíbené kousky i s vámi. 

Martina tráví většinu času v Milánu a zastihnout ji v Česku chce trošku štěstí. Pokud se ale dostanete na některý z workshopů, které pořádá, můžeme vám zaručit, že si odnesete spoustu praktických tipů, jak si zařídit bydlení snů. Nejbližší termín je právě tento víkend na akci Meat Design v Ostravě, kde si můžete společně vytvořit moodboard pro váš nový domov. 

A co konkrétně Martina z nabídky D1ONE doporučuje?

Zobrazit více

Black Friday je tady. Rozdáváme slevy i dárky!


Hledáte vánoční dárky, nebo byste si chtěli jen tak udělali radost? 
V týdnu od 20. - 26. 11. 2017 pro vás zlevňujeme e-shop o 20 % a navíc k tomu rozdáváme každý den designové dárky z naší nabídky.   
Zobrazit více

Návštěva továrny Magis očima Davida Řezníčka

25 let pracujete v oboru. Máte pocit, že jste viděli už vše a že vás nic nezaujme. Jedete na nutnou návštěvu ke svému dodavateli a příliš se vám nechce. Čekáte nudu a stejné fráze. A hle! Po skvělé italské snídani ve Villa Foscarini, která se neomrzí, přijedete do továrny Magis - asi 40 km od turisty těžce zkoušených Benátek. A vstoupíte do jiného světa.

Starck s Grcicem - jak jim to sluší!

Zobrazit více
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.