00420.246.083.221

Právě probíhá DESIGN SHAKER - veletrh interiérového designu. Najdete nás v Hale 3. VÍCE INFORMACÍ

D1ONE na Design Shaker 2019

 

Srdečně vás zveme 21. - 24. 3. ke společnému stánku D1ONE a naší spřátelené fimy Kartell Flagship Store na Design Shaker v rámci akce For Habitat v Letňanech. 

Pro naše příznivce jsme si připravili čestnou vstupenku zcela zdarma - stačí se registrovat a nechat si ji poslat do e-mailu. Tento e-mail si vytiskněte a odevzdejte u vstupu - nemusíte k pokladnám! 

Kartell letos slaví 70.narozeniny, a to si zaslouží oslavu! Vydejte se s Davidem Řezníčkem, majitelem firmy Konsepti, na fascinující jízdu 70 lety, během kterých se značce Kartell podařilo změnit vnímání plastového nábytku z pouhého funkčního objektu ve skutečně luxusní produkt. Zveme Vás ve čtvrtek 21. 3. 12-12:30 hodin, v MEDIA CAFÉ, Hala 3 (hned naproti našemu stánku). 

Zobrazit více

Zhoupněte se v rytmu Rocknroll(u)


Fatboy
není jenom značka. Fatboy je něco mnohem víc! Věřte, že od teď už žádná chvíle strávená relaxováním nebude stejná. Všemi milovaná jedinečná a originální značka zvedá už tak dost vysoko nastavenou laťku ještě o úroveň výš. Své dvacáté narozeniny oslavuje jak jinak než stylově. Těmi obdarovanými budou ale zákazníci. Fatboy přichází na trh s novinkou, houpacím křeslem Rock 'n Roll, které se skvěle hodí k Fatboy Original, Fatboy Original Stonewashed, Fatboy Original Jordy i Fatboy Original Outdoor

Zobrazit více

Sametové pohlazení od Fatboy


Čím dál více populární materiál nejen u bytových designérů už dávno nepatří pouze do zámeckých komnat. Jak už možná správně tušíte, řeč je o sametu. Na dotek je velmi hebký a příjemný, svůj punc luxusu neztratil ani po letech a mimochodem z něj vždy bude skvělý propojující prvkem starého a nového. Nedivíme se, že si jej oblíbilo tolik návrhářů a designérů. Výjimkou nebyla v tomto případě ani značka Fatboy, která představila rovnou celou novou kolekci v sametovém kabátku. Inspirovala se přitom interiéry Los Angeles z barevných sedmdesátých let.

Zobrazit více

Normann Copenhagen přichází na D1ONE: Dánský design v hravém kabátě


Normann Copenhagen je dánská designérská značka nábytku založená na sklonku minulého století. Zakladatelé Jan Andersen a Poul Madsen s ní nastartovali nový směr určený k narušení struktury klasického designu. Značka se prodává ve více než v 80 zemích světa a pyšní se stejným číslem prestižních designérských ocenění. 

Zobrazit více
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.