00420.246.083.221

Léto s Fatboyem®


Představujeme vám pět novinek od oblíbené značky Fatboy®, které vám zpříjemní letošní léto. Užijte si venkovní relax venku i na cestách na plné pecky! 

Zobrazit více

SPRING SALE: jarní sleva 20 %


Toužíte už nějaký čas po židli Vitra, lampičce Flos, sadě mlýnků od Menu, nebo jiném designovém kousku do bytu? Teď je ta správná chvíle nakoupit, protože po roce opět spouštíme Spring Sale, neboli jarní slevy. O 20 % levněji nyní na D1ONE pořídíte úplně vše kromě outletu a značky Fatboy. Tak neváhejte a omrkněte třeba sortiment naší novinky Normann Copenhagen, slovenské stylovky Javorina či skandinávských Design Letters
Zobrazit více

D1ONE na Design Shaker 2019

 

Srdečně vás zveme 21. - 24. 3. ke společnému stánku D1ONE a naší spřátelené fimy Kartell Flagship Store na Design Shaker v rámci akce For Habitat v Letňanech. 

Pro naše příznivce jsme si připravili čestnou vstupenku zcela zdarma - stačí se registrovat a nechat si ji poslat do e-mailu. Tento e-mail si vytiskněte a odevzdejte u vstupu - nemusíte k pokladnám! 

Kartell letos slaví 70.narozeniny, a to si zaslouží oslavu! Vydejte se s Davidem Řezníčkem, majitelem firmy Konsepti, na fascinující jízdu 70 lety, během kterých se značce Kartell podařilo změnit vnímání plastového nábytku z pouhého funkčního objektu ve skutečně luxusní produkt. Zveme Vás ve čtvrtek 21. 3. 12-12:30 hodin, v MEDIA CAFÉ, Hala 3 (hned naproti našemu stánku). 

Zobrazit více

Zhoupněte se v rytmu Rocknroll(u)


Fatboy
není jenom značka. Fatboy je něco mnohem víc! Věřte, že od teď už žádná chvíle strávená relaxováním nebude stejná. Všemi milovaná jedinečná a originální značka zvedá už tak dost vysoko nastavenou laťku ještě o úroveň výš. Své dvacáté narozeniny oslavuje jak jinak než stylově. Těmi obdarovanými budou ale zákazníci. Fatboy přichází na trh s novinkou, houpacím křeslem Rock 'n Roll, které se skvěle hodí k Fatboy Original, Fatboy Original Stonewashed, Fatboy Original Jordy i Fatboy Original Outdoor

Zobrazit více
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.