00420.246.083.221

E-shop funguje bez omezení, pouze je dočasně pozastavena možnost osobního odběru.

Pracujte i z domova stylově

Téma „home office“ je v dnešní době aktuálnější než kdy dříve. I firmy, které až dosud svým zaměstnancům tento způsob práce neumožňovaly, si musí zvykat, že ten, komu k práci stačí počítač a telefon, může vykonávat svoji běžnou činnost odkudkoliv. V rámci zachování produktivity, disciplíny i zdravých rodinných vztahů však budete potřebovat svůj vlastní pracovní kout, oddělený od zbytku rušivých elementů v bytě. 

Úplný základ je pracovní stůl a pohodlná židle na kolečkách. Klasický kancelářský nábytek může působit při užití v prostředí domova příliš studeně a vážně. Proto jsme pro vás sestavili tři "home office" kolekce, složené z kousků, které jsou dostatečně osobité a atraktivní pro umístění do prostředí domova. Dokážete si sami sebe představit v některém z následujících tří typů pracoven? 

Zobrazit více

Menu: Chuť designu v každém kousku

 

Jemná paleta barev, pečlivý výběr materiálů a promyšlená konstrukce. Nábytek i doplňky dánské značky perfektně zafungují doma i v kanceláři.

Zobrazit více

Židle století: nové barvy Vitra Eames židlí


Je to už více než sedmdesát let, kdy manželé Eamesovi přišli s převratným konceptem židle Eames shell chair, který dodnes inspiruje celé generace. Letos tato židle dostává celé spektrum nových pečlivě vybraných barev, ze kterých si můžete nakonfigurovat až 100 000 různých kombinací. 

Zobrazit více

Léto s Fatboyem®


Představujeme vám pět novinek od oblíbené značky Fatboy®, které vám zpříjemní letošní léto. Užijte si venkovní relax venku i na cestách na plné pecky! 

Zobrazit více
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.