00420.246.083.221

UPOZORNĚNÍ: Při cestě z Prahy do našeho obchodu v Čestlicích je z důvodu zavřeného sjezdu na Dobřejovice nutné použít sjezd č.6 směrem na Aquapark.

Design, ekologie a zábava

 

 

Co se stane, když finský designér poslouchá při práci britského DJe? Pojmenuje po něm produkt, který zrovna kreslí. Tak v roce 1998 vznikl sedací pytel Fatboy. Volně inspirován podobně “beztvarým” křeslem z 60. let od trojice italských tvůrců jej navrhl tehdy jednatřicetiletý Jukka Setälä. Na designovou mapu se variabilní kus nábytku dostal o čtyři roky později, když Holanďan Alex Bergman založil stejnojmennou značku. Ta se dnes prodává v 50 zemích světa.

Zobrazit více

May Days: Ulovte si svůj poklad

 

Vyhlašujeme čas lovu designového nábytku! Začíná právě teď a až do neděle můžete u nás téměř vše zaseknout na háček se slevou 20 %. Produkty najdete online už zlevněné a těšit se na vás budeme také v našem obchodě v Čestlicích. 

Zobrazit více

Magis... více než design

I když má v názvu latinské slovo, její kolekce jsou srozumitelné všem. Italská značka Magis (latinsky více než) od roku 1976 zpestřuje svět nečekanými objekty, které boří hranice všedního designu. Mají výrazné barvy, neobvyklé tvary a pokaždé něco navíc. Vtip, funkci nebo překvapivý detail.Všechny jsou jiné, ale jedno mají společné - odvahu. Tu měl ostatně i sám Eugenio Perazza, který značku založil. A to hned potom, co práskl dveřmi v exportní firmě, když mu šéf neschválil nápad vyrábět nábytek podle návrhu designérů. A tak se do podobného projektu pustil sám. Nějakou dobu trvalo, než jeho úspěch pokořil italské hranice, ale čekání se vyplatilo.

Zobrazit více

Pracujte i z domova stylově

Téma „home office“ je v dnešní době aktuálnější než kdy dříve. I firmy, které až dosud svým zaměstnancům tento způsob práce neumožňovaly, si musí zvykat, že ten, komu k práci stačí počítač a telefon, může vykonávat svoji běžnou činnost odkudkoliv. V rámci zachování produktivity, disciplíny i zdravých rodinných vztahů však budete potřebovat svůj vlastní pracovní kout, oddělený od zbytku rušivých elementů v bytě. 

Úplný základ je pracovní stůl a pohodlná židle na kolečkách. Klasický kancelářský nábytek může působit při užití v prostředí domova příliš studeně a vážně. Proto jsme pro vás sestavili tři "home office" kolekce, složené z kousků, které jsou dostatečně osobité a atraktivní pro umístění do prostředí domova. Dokážete si sami sebe představit v některém z následujících tří typů pracoven? 

Zobrazit více
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.