00420.246.083.221

D1ONE na Design Shaker 2019

 

Srdečně vás zveme 21. - 24. 3. ke společnému stánku D1ONE a naší spřátelené fimy Kartell Flagship Store na Design Shaker v rámci akce For Habitat v Letňanech. 

Pro naše příznivce jsme si připravili čestnou vstupenku zcela zdarma - stačí se registrovat a nechat si ji poslat do e-mailu. Tento e-mail si vytiskněte a odevzdejte u vstupu - nemusíte k pokladnám! 

Kartell letos slaví 70.narozeniny, a to si zaslouží oslavu! Vydejte se s Davidem Řezníčkem, majitelem firmy Konsepti, na fascinující jízdu 70 lety, během kterých se značce Kartell podařilo změnit vnímání plastového nábytku z pouhého funkčního objektu ve skutečně luxusní produkt. Zveme Vás ve čtvrtek 21. 3. 12-12:30 hodin, v MEDIA CAFÉ, Hala 3 (hned naproti našemu stánku). 

 

Co u nás uvidíte: 

D1ONE odprezentuje průřez nejoblíbenějšími značkami ze své nabídky: Vitra, Fatboy, Menu, Flos, Normann Copenhagen, Magis, Dutchdeluxes, Woud či Design Letters.  

Kartell představí  nejžhavější novinky:  židli Matrix, sofu Betty, křeslo Cara, lampu Bellissimu, ale zároveň i svoji nestárnoucí klasiku. 

Navíc každý kdo se zastaví u našeho stánku, získá slevu na nákup a šanci vyhrát jeden ze tří poukazů na nákup v jakékoliv pobočce společnosti Konsepti v ČR (Kartell Flagship Store, D1ONE, Konsepti Praha nebo Brno).  Těšíme se na vás!

 

Kde nás najdete:

PVA EXPO Praha 9, Letňany, Beranových 667, Hala [3] Hala - stánek [3A19]

Otevírací doba: čtvrtek – sobota: 10.00 - 18.00, neděle: 10.00 - 17.00

 

 

O akci:

DESIGN SHAKER, největší jarní přehlídka interiérového designu, která probíhá v souběhu s několika dalšími významnými veletrhy bydlení (FOR INTERIOR, FOR HABITAT atd.). Již osmým rokem představuje novinky a trendy, významných českých i zahraničních designérů. Cílem veletrhu je prezentovat současné interiérové trendy široké veřejnosti a současně vytvořit ideální platformou pro setkávání tvůrců – designérů, interiérových architektů a výrobců. Stejně jako předchozí ročníky je i ten letošní výstavou kurátorovanou, tj. návštěvníkům budou představovány produkty a trendy, které prošly kvalifikovaným výběrem.

 

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.