00420.246.083.221

Léto s Fatboyem®


Představujeme vám pět novinek od oblíbené značky Fatboy®, které vám zpříjemní letošní léto. Užijte si venkovní relax venku i na cestách na plné pecky! 


Lamzac O

Nový přírůstek do rodiny Lamzaků vám umožní pohodlně si posedět ať už jste kdekoliv. Nafouknete ho raz dva aniž byste potřebovali pumpičku. Ideální pro den na pláži, na festivalu nebo na zahradě. Pohodlný, krásný a v “neaktivním” stavu dokonale skladný! Na výběr máte z pěti různých barev. 

 Stripesol

Představujeme dva nové odstíny oblíbeného slunečníku Stripesol - pearl blush a tmavě modrá. 

 Headdepleck

Ať už v parku, doma na terase, či na pláži pod palmami, houpačku Headdepleck snadno připevníte mezi jakékoliv dva opěrné body. Hlavní výhodou je, že ji snadno přenesete kam je třeba a nepotřebujete už žádnou kovovou konstrukci, jako tomu je u její první (a stále oblíbené) varianty, HeaddemockOriginal Floatzac

Může být v parném létě něco lepšího než relax u bazénu? Jedině snad relax s naší novinkou Fatboy® Floatzac. Využít ho můžete ve vodě i na suchu. Čas letních lázní právě začíná! 

 

Duotone

Fatboy Original Outdoor z Odolné Sunbrella textilie získaly právě novou dvoubarevnou podobu. Podívejte se, jak jim to sluší!

 

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.