00420.246.083.221

O co jde?

D1ONE je e-shop a tak trochu jiný obchod u dálnice D1. D1ONE nabízí výběr značkového designu za přitažlivé ceny s okamžitým nebo rychlým dodáním. D1ONE nabízí jednoduchý a vstřícný vstup do světa skvělého designu. D1ONE je věkem i duchem mladý, digitální, empatický obchod s bezvadnými věcmi. Akce střídá akci, mimořádné nákupní příležitosti, osobní vyzkoušení i okamžitý odběr. V sortimentu najdete nábytek, interiérové doplňky, dárky, módní doplňky a další občas dosti roztodivné předměty. D1ONE je energie, svět na dlani a aktivní životní styl.

Obchod D1ONE provozuje  společnost Konsepti spol.s r.o., která působí již 20 let na trhu interiérového designu. Konsepti zastupuje prestižní světové značky, ale i malé a svěží brandy. Konsepti není obchodní firma v pravém slova smyslu, ale platforma pro společné úsilí a proces hledání, objevování věcí nových, originálních  a především zajímavých. I přes velkou zkušenost se stále učíme s našimi klienty. 

Nasloucháme trpělivě. Chápeme vnitřní prostor jako významnou stránku kvality současného života. Vnímání interiéru coby výrazu osobnosti, životního postoje, názoru, ale především jako místa, kde by se člověk měl cítit opravdu dobře. Přáním a cílem je spolu se špičkovými a skutečně kreativními architekty a osvícenými klienty vytvářet výjimečné interiéry domů, bytů, kanceláří i veřejných prostor. A nebo si udělat radost skvělým kusem nábytku či originálním doplňkem a dárkem.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.