00420.246.083.221

Stolička storočia: nové farby Vitra Eames stoličiek

 

Je to už viac ako sedemdesiat rokov, kedy manželia Eamesovci prišli s prevratným konceptom stoličky Eames shell chair, ktorý dodnes inšpiruje celé generácie. Tento rok stolička Eames dostáva celé spektrum nových starostlivo vybraných farieb, z ktorých si môžete nakonfigurovať až 100 000 rôznych kombinácií. 

Čítať ďalej...

Léto s Fatboyem®


Představujeme vám pět novinek od oblíbené značky Fatboy®, které vám zpříjemní letošní léto. Užijte si venkovní relax venku i na cestách na plné pecky! 

Čítať ďalej...

SPRING SALE: jarní sleva 20 %


Toužíte už nějaký čas po židli Vitra, lampičce Flos, sadě mlýnků od Menu, nebo jiném designovém kousku do bytu? Teď je ta správná chvíle nakoupit, protože po roce opět spouštíme Spring Sale, neboli jarní slevy. O 20 % levněji nyní na D1ONE pořídíte úplně vše kromě outletu a značky Fatboy. Tak neváhejte a omrkněte třeba sortiment naší novinky Normann Copenhagen, slovenské stylovky Javorina či skandinávských Design Letters
Čítať ďalej...

D1ONE na Design Shaker 2019

 

Srdečně vás zveme 21. - 24. 3. ke společnému stánku D1ONE a naší spřátelené fimy Kartell Flagship Store na Design Shaker v rámci akce For Habitat v Letňanech. 

Pro naše příznivce jsme si připravili čestnou vstupenku zcela zdarma - stačí se registrovat a nechat si ji poslat do e-mailu. Tento e-mail si vytiskněte a odevzdejte u vstupu - nemusíte k pokladnám! 

Kartell letos slaví 70.narozeniny, a to si zaslouží oslavu! Vydejte se s Davidem Řezníčkem, majitelem firmy Konsepti, na fascinující jízdu 70 lety, během kterých se značce Kartell podařilo změnit vnímání plastového nábytku z pouhého funkčního objektu ve skutečně luxusní produkt. Zveme Vás ve čtvrtek 21. 3. 12-12:30 hodin, v MEDIA CAFÉ, Hala 3 (hned naproti našemu stánku). 

Čítať ďalej...
Webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.